Volná místa


Finanční manažer/ka zahraničních projektů

Česká ekologická organizace Arnika do svého týmu hledá samostatného, zodpovědného a pečlivého člověka na pozici finanční*ho manažera*ky projektů, které realizujeme v zahraničí.

.....zobrazit více.....

Vedoucí centrální kanceláře Arniky

Jsi samostatný/á, zodpovědný/á a pečlivý/á? Máš trpělivost ke kancelářské práci, baví tě podporovat lidi v týmu a usnadňovat jim práci? Přidej se k nám a pomoz nám zlepšovat životní prostředí. Náplní tvé práce bude vedení kanceláře, koordinace a administrativní podpora týmu v oraganizaci.

.....zobrazit více.....

Specialista péče o dárce/telefundraiser

Hledáme člověka s příjemným mluveným projevem pro vyřizování telefonické komunikace s dárci a příznivci v rámci telefundraisingu. Součástí je také drobná administrativa.

.....zobrazit více.....

 

 

 

Toxické látky

Prosazujeme svět bez toxického znečištění a důsledný zákaz zdraví i přírodě nebezpečných látek a odpadů

Řeky bez jedů Plasty Databáze chemických látek Globální znečištění Česko bez jedů Scan4Chem Znecistovatele.cz

Odpady

Protože nejlepší odpad je takový, který vůbec nevznikne, Arnika prosazuje prevenci vzniku odpadů a jeho recyklaci. Varujeme i před riziky spalování odpadů.

Odpadový Oskar Tipy na předcházení vzniku odpadů Kampaň Nespaluj, recykluj! Odpady v zahraničí Web Nespaluj, recykluj Web koalice Pro 3R

Stromy

Chráníme stromy a aleje podél silnic, ve městech a obcích i ve volné krajině. Chráníme tím zdravé životní prostředí, biodiverzitu i živočichy, kteří ve stromech žijí.

Jak zachránit strom Alej roku Tour de aleje Konference a semináře Poodří žije

Řeky

Chráníme přirozený charakter vodních toků, oponujeme ničení řek ve jménu „ekologické“ vodní dopravy. Podporujeme zavádění soustavy Natura a udržení přírodní rozmanitosti.

Živé Labe Kanál Dunaj-Odra-Labe